OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ W SKAWINKACH

27.02 2014r – Gminne zawody w Siatkówkę Gimnazjum, w Skawinkach

Dziewczęta :   I Miejsce- Skawinki,     II Miejsce -Izdebnik

Chłopcy:        I Miejsce- Izdebnik,   II Miejsce - Skawinki,   III Miejsce - Lanckorona

06.03.2014r – Gminne zawody w Mini Siatkówe Podstawówka w Lanckoronie

Dziewczęta;    I Miejsce - Skawinki,   II Miejsce - Izdebnik,   III Miejcse -  Lanckorona

Chłopcy:          I Miejsce - Skawinki,   II Miejsce - Izdebnik

MINISIATKA1  MINISIATKA2

MINISIATKA3

Narciarskie sukcesy uczniów naszej szkoły

Ania Twardosz kl. 4 mistrzynią9 marca 2012 r. rozegrane zostały w Zakopanem Ogólnopolskie Spotkania Uczniowskich Klubów Sportowych w skokach narciarskich. ich uczestnikami byli również uczniowie naszej szkoły: Ania Twardosz z kl 4, Paulina Twardosz z kl. 6 i Łukasz Stawowy z kl. 5 oraz absolwent naszej Szkoły Podstawowej Paweł Twarosz (obecnie SMS Szczyrk)  - reprezentujący Parafialny Klub Sportowy Olimpijczyk Gilowice.

W kategorii dziewcząt młodszych zwyciężyła Ania Twardosz skacząc 27,5 i 27 m. Paulina Twardosz zajęła miejsce 6.

W kategorii Junior E trzecie miejsce wywalczył Łukaswz Stawowy skacząc 31,5 i 31m.

W kategorii Junior D 9 miejsce zajął Paweł Twarosz skacząc dwa razy po 57m.

Czytaj więcej: Narciarskie sukcesy uczniów naszej szkoły