DZIEŃ MATKI I OJCA W ZS W SKAWINKACH

rodzicom            3 czerwca 2014 roku odbyła sie Akademia
z okazji "Dnia Mamy i Taty".Któtką inscenizację słowno-muzyczną przygotowała wraz z Panią Agatą Piechnik klasa 6. W przedstawiemiu wystąpiły również koleżanki z klasy 3 Szkoły Podstawowerj, które swoim pięknym śpiewem wzbogaciły całą akademię.

rodzicom2      rodzicom5

Czytaj więcej: DZIEŃ MATKI I OJCA W ZS W SKAWINKACH

DZIEŃ KOBIET W ZESPOLE SZKÓŁ W SKAWINKACH

Dnia 7 marca w naszej szkole miały miejsce obchody Dnia Kobiet. Panowie mali i duzi złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim paniom. W poszczególnych klasach chłopcy przygotowali słodki poczęstunek dla swych koleżanek. Apel z okazji Dnia Kobiet przygotowali uczniowie kl.IV pod kierunkiem p. J.Łopaty.

dzienkobiet2   dzienkobiet4

dzienkobiet3   dzienkobiet6

JASEŁKA 2014

Dnia 26 stycznia 2014 roku uczniowie klasy drugiej Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Skawinkach pod kkierunkiem Pani Zofii Chorąży zaprezentowali mieszkańcom Skawinek "Jasełka"

JASEŁKA SZKOLE   jASEŁKA SZKOLNE2

Czytaj więcej: JASEŁKA 2014

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DSC00022  Dnia 20 stycznia 2014 roku w naszej szkole obchodzono DZIEŃ BABCI I DZIADKA.

Uczniowie klasy II i III-ej zaprosili na obchody tego szczególnego święta dziadków i babcie. Zaprezentowali "Jasełka" oraz montaż słowno-muzyczny pt. "Kochanej Babci i Dziadkowi". Licznymi brawami nagrodzono skecz "Czerwony Kapturek", "Jasełka". Mali aktorzy wspaniale zagrali. Po przedstawieniu przybyłych gości zaproszono na poczęstunek.

Czytaj więcej: DZIEŃ BABCI I DZIADKA

WIGILIA 2013

wigilia           wigilia4

20 grudnia w naszej szkole odbyły się uroczyste Wigilie klasowe.

Czytaj więcej: WIGILIA 2013

Strona 1 z 3