AMATORSKI SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ŚWINNEJ PORĘBIE

W dniu 21.05.2014r. o godz. 10:00 na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej w Świnnej Porębie odbył się „Amatorski Szkolny Turniej Piłki Nożnej” dla dzieci z klas III-IV. Turniej został zorganizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Świnnej Porębie „KLEKS”, dzięki współfinansowaniu ze środków Powiatu Wadowickiego.

Czytaj więcej: AMATORSKI SZKOLNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W ŚWINNEJ PORĘBIE

UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY NA TURNIEJU W ZAKRZOWIE

05.03.2014r w Zakrzowie odbył się turniej w Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym.   W zawodach tych wzięło udział 10 drużyn z poszczególnych gimnazjów w tym drużyna ze Skawinek, którą reprezentowali Krzysztof Pająk, Kamil Norek i Rafał Lempart. Najlepszą drużyną okazała się drużyna z Zakrzowa, która była gospodarzem owego turnieju.

bezpieczenstwow ruchu1  bezp2

bezp5   bezp7

GMINNE ZAWODY W MINI PIŁCE NOŻNEJ

Dnia 16 października br. w naszej szkole odbyły się

gminne zawody w Mini Piłce Nożnej.

Wyniki poszczególnych rozgrywek:

Lanckorona Jastrzębia 2 : 1
Skawinki Izdebnik 7 : 3
Lanckorona Skawinki 1 : 5
Jastrzębia Izdebnik 1 : 9
Lanckorona Izdebnik 6 : 9
Skawinki Jastrzębia 15 : 7

W wyniku gminnych rozgrywek uczniowie Zespołu Szkół w Skawinkach zajeli pierwsze miejsce, dzięki czemu mieli okazje uczestniczyć w międzygminnym turnieju Mini Piłki Nożnej, gdzie zajeli trzecie miejsce.

Wszystkim uczestnikom i nauczycielowi wychowania fizycznego - Pani Elżbiecie Chorąży gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zawody w koszykówkę 01.03.2012

Koszykówka - zawody 1 marca 2012r.Szkoła w Skawinkach 01.03.2012 gościła uczniów z Izdebnika i Lanckorony na zawodach w koszykówkę.Wszyscy uczniowie bardzo się starali aby grać jak najlepiej.

Skawinki-Izdebnik 22:26(dziewczęta)

Skawinki-Izdebnik 16:36(chłopcy)