WIZYTA W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

 Dnia 25 września 2014r.  dwudziestu jeden uczniów  klasy Ib zostało zapisanych do biblioteki Zespołu Szkół w Skawinkach. Dzieci znają już literki i potrafią czytać. Mogą samodzielnie wypożyczać książki, poznawać ich zaczarowany świat. Celem spotkania było pokazanie pierwszakom biblioteki oraz centrum multimedialnego, rozbudzenie chęci sięgania po książki, wyrabianie prawidłowych nawyków czytelniczych.

Czytaj więcej: WIZYTA W SZKOLNEJ BIBLIOTECE

NAJWSPANIALSZY POŻERACZ LITER W NASZEJ SZKOLE

Dnia 26 września klasy uczniowie klas I-ych  naszej szkoły zostali pasowani na NAJWSPANIALSZYCH POŻERACZY KSIĄŻEK

mistrz czytania4 mistrz czytania1

Czytaj więcej: NAJWSPANIALSZY POŻERACZ LITER W NASZEJ SZKOLE

Festiwalu Kultury Ekologicznej w Zakrzowie

4 czerwca br.uczniowie klasy V wraz z opiekunami uczestniczyli w Festiwalu Kultury Ekologicznej w Zakrzowie. 

20140604 123235 20140604 120044 20140604 115854

Czytaj więcej: Festiwalu Kultury Ekologicznej w Zakrzowie

28 maja 2014 roku - GMINNY KONKURS REGIONALNY "MOJE LANCKOROŃSKIE STRONY"

konkurs regionalny1 konkurs reg3

Dnia 28 maja br. w naszej szkole odbył się po raz dziewiąty Gminny Konkurs Regionalny "Moje Lanckorońskie Strony". Brało w nim udział 18 dzieci z klas I, II i III ze wszystkich szkół naszej gminy czyli Lanckorony, Jastrzębii, Izdebnika i Skawinek.

Czytaj więcej: 28 maja 2014 roku - GMINNY KONKURS REGIONALNY "MOJE LANCKOROŃSKIE STRONY"

ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II OCZAMI UCZNIÓW KLASY IV, V I VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Poniżej umieszczone zostały prace uczniów klasy czwartej, piętej i szóstej Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Skawinkach dotyczące uroczystości religijnej, która odbyła się 27 kwietnia br. w Watykanie, na Placu Świętego Piotra, podczas której błogosławiony papież Jan Paweł II został ogłoszony ŚWIĘTYM KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO.

rys6  rys5

Czytaj więcej: ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II OCZAMI UCZNIÓW KLASY IV, V I VI SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Strona 1 z 2