Najmłodsi uczniowie naszej szkoły obchodzą Dzień Przedszkolaka

M. Mlak

Ostatni piątek września przedszkolaki spędziły wyjątkowo świętując Dzień Przedszkolaka. Wesołą zabawę rozpoczęły ćwiczenia poranne z kolorowymi balonikami, śmieszny taniec przyklejaniec oraz improwizacje ruchowe do poznanych utworów muzycznych. Po wysłuchaniu wiersza specjalnie przygotowanego na cześć tego święta, wszystkie dzieci wcieliły się w rolę muzyków w przedszkolnej orkiestrze. Grę na instrumentach poprzedziły ćwiczenia rytmiczne. Każdy pomalował farbami kwiatowy order „Super Przedszkolaka”. Nagrodą za wspólne aktywności i zabawy był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzieci otrzymały także pamiątkowe dyplomy „Super Przedszkolaka” oraz naklejki. Wychowawczyni grupy składa serdeczne podziękowanie rodzicom za zaangażowanie w organizację tak wyjątkowego dnia.

DP1 DP2 DP3 DP4 DP5