3 XI 2014 ROK - WYCIECZKA PRZEDSZKOLAKÓW oraz KLASY IA DO KRAKOWA

ZD9 ZD8 ZS9

W słoneczny, listopadowy poniedziałek przedszkolaki wraz ze starszymi kolegami
z klasy Ia
i opiekunami wyruszyli na wycieczkę autokarową do Krakowa.

Punktem pierwszym wyjazdu był spektakl w teatrze Groteska pt; „Calineczka – niezwykłe przygody” wg. Hansa Christiana Andersena. Pomysłowe techniki multimedialne,lalkowe i barwne kostiumy przeniosły widzów w przyjazny, bajkowy świat. Wesołe ścieżki muzyczne, zabawne dialogi wywołały uśmiech na wielu twarzach. Andersenowska baśń o pięknym elfie bawiła, wzruszała ale i niosła ze sobą pouczenie – czynione dobro powraca zwielokrotnione. Z równie wielkim zaciekawieniem i radością uczestnicy wycieczki zwiedzali pracownię artystyczną „ARMAR”, gdzie  wszystkie dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, podczas których projektowały i ozdabiały swoją bombkę choinkową. Nasi mali artyści najczęściej sięgali po różnokolorowe brokaty. Bombka każdego dziecka była wyjątkowa, gdyż wykonana własnoręcznie. Na zakończenie wizyty w tym wyjątkowym, świątecznym miejscu, zwiedzający udali się do firmowego sklepiku z ozdobami.

A oto kilka zdjęć z naszej świetnej zabawy.

KRAKÓW1 ZD1

ZD3 ZD4