24 X 2014 ROK - PRZEDSZKOLAKI W BIBILIOTECE PUBLICZNEJ W SKAWINKACH

biblioteka 144.1 biblioteka 138.1 biblioteka 145.1

24 października przedszkolaki odwiedziły bibliotekę publiczną w Skawinkach. Pani bibliotekarka  zapoznała gości z nowym dla nich miejscem, opowiadając dokładnie, co znajduje się w każdymz pomieszczeń.

Dzieci zostały zapoznane z regulaminem, sposobem zapisu do biblioteki, jak również literaturą dziecięcą. Największe zainteresowanie wzbudziło stanowisko komputerowe, przy którym na zakończenie wizyty przedszkolaki obejrzały bajkę „Kubuś Puchatek”. Podczas prezentacji wiersza pani zwróciła uwagę przyszłych czytelników na szanowanie wypożyczanych książek oraz zwracanie ich w wyznaczonym terminie. Na pamiątkę odwiedzin w bibliotece wszyscy otrzymali zakładkę do książki, jak również zostali zaproszeni do częstego wypożyczania bajek.

biblioteka 139.1 biblioteka 141.1