17 X 2014 ROK - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

„Jestem sobie przedszkolaczek nie grymaszę i nie płaczę...”, to słowa wesołej piosenki, która rozpoczęła pierwszą, ważną uroczystość dzieci w oddziale przedszkolnym w Skawinkach – „Pasowanie na przedszkolaka”.

pasowanie 017.1 pasowanie 018.1

Aby stać się prawdziwymi przedszkolakami dzieci musiały wykazać się pewnymi umiejętnościami mi.in.: recytacja wiersza, taniec ze śpiewem, improwizacje ruchowe, bezbłędne liczenie, przedstawienie swojego przyjaciela Paka w piosence. Dzieci z dużym zaangażowaniem wykonały wszystkie zadania, za co były nagradzane brawami publiczności.

Po złożonym przyrzeczeniu, zostały pasowane na przedszkolaków przez Panią Dyrektor.

Na pamiątkę uroczystości wszyscy przedszkolacy otrzymali piękne dyplomy oraz słodki upominek.

pasowanie 032.1 pasowanie 033.1